.

Mu|t!p|&y€ro\/é mó[)y / m&pY

Mu|t!p|&y€ro\/é mó[)y / m&pY

Deatmatch (DM) - Deatmatch je nejvíce samostatný mód. Všichni hráči na mapě bojují navzájem proti sobě, každý proti každému. Jediným vaším úkolem, je zabít co nejvíce ostatních lidí a sám se nenechat zabít. Když vás někdo sejme, objevíte se za chvíli na mapě, budete však mít pouze základní zbraň. Ostatní zbraně jako samopaly, pušky atd. jsou rozmístěny na různých místech mapy.

Team Deatmatch (TDM) - Stejné jako deatmatch, ale tentokráte jste v týmu. Pro ten musíte získávat body. Dávejte si pozor, abyste zbytečně nezabili vojáky na vaší straně. Byl by to pro váš tým bod dolů.

Capture the flag (CTF) - Každý tým má svou vlajku. Vaším úkolem je ukořistit vlajku protihráče a přinést ji k vlajce své. Je také nutné svou vlajku dobře ochránit a ne jenom chodit do útoku.

Assault team game (ATG) - V tomto módu má jeden tým jako úkol něco udělat (např. Američané musí ochránit a dovést svého pilota na přistávací zónu) a druhý tým mu v tomto úkolu musí zabránit.

Real war (RW) - Na mapě jsou stojany určené pro vlajky a úkolem každého týmu je na všechny tyto stojany zavěsit svoji vlajku. Kdo tak učiní, vyhrává.

Last man standing (LMS) - V tomto módu bojují tak jako v deatmatchi všichni proti všem. Je tu však jeden zásadní rozdíl. Když padnete, znovu se ve hře neobjevíte a můžete jen pozorovat ostatní. Ten kdo zůstane jako poslední naživu, vyhrává. Hra se pak může restartovat a vítěz minulého kola začíná s M-60 a bonusem zdraví.

Co-operative (COOP) - Tento mód vám umožní procházet kampaň v týmu společně s jinými hráči.

Ambush


 


Arroyo

 

Bahnar

 

Halong Port

   

NVA Base

 

Radio Replay

 


Storm

 

Stream

  

Water Fall