.

Po\/o|ani

Po\/o|ani

Pěchota / Bojovník

Základní pěšák na obou stranách. Tahle postava má pouze omezený výběr zbraní a příslušenství a může dělat pouze základní bojovou činnost.

   Ženista / Sapér

Ženista má všechny bojové schopnosti pěšáka, ale zároveň může nést výbušniny a pasti. Ženista může dodávat ostatním členům týmu munici a pokládat bedny plné munice, ze kterých si mohou hráči doplňovat zásoby.
Ženista je nepostradatelný v MP misích, kde je cílem zničit specificky cíl nebo objekt.

         Medik

Medik má všechny bojové schopnosti pěšáka, ale mimo to s sebou nese lékárenské vybavení a může uzdravovat zraněné členy týmu.
Medik může také pokládat bedny lékárniček, které mohou hráči sbírat. Tyto lékárničky však doplní pouze omezené množství zdraví, takže vážnější zranění musí ošetřit sám medik.

     Kulometčík

Kulometčík je silák, protože s sebou nese těžký kulomet a pásy municí.
Kulometčík má ze všech postav největší výdrž, ale protože nese těžké vybavení, nemůže sprintovat moc daleko ani dělat více skoků rychle za sebou.
Kulometčík může na příhodná místa umístit jakýkoliv dostupný kulomet.Jakmile ho umístí, může jej používat libovolná postava.pouze kulometčík ho pak může sbalit a přesunout jinam.

Mariňák / Voják

Voják má všechny bojové schopnosti pěšáka, ale má výhodu v lepším výcviku a vybavení. Díky intenzivnějšímu výcviku se voják unaví pomaleji než většina ostatních postav, může sprintovat na delší vzdálenost a unese víc předmětů. Navíc může umístit těžké zbraně jako RPG nebo M-79.

       Radista

Radista má všechny bojové schopnosti pěšáka, ale zároveň nese na zádech vysílačku s dlouhým dosahem, se kterou může být ve spojení s velitelstvím.
Radista může pomocí vysílačky přivolat nálet a dělostřelecký útok na cíle, které má v dohledu.

    Ostřelovač

Odstřelovač je skrytý zabiják Vietnamské války. Je vyzbrojený vysoce účinnou puškou s teleskopickým zaměřovačem. Zkušený střelec může zasáhnout cíl i 5 kilometrů daleko.

      Komando

Komando je elitní voják na obouch stranách. S nejlepším výcvikem i vybavením může nést více předmětů a sprintovat delší dobu než jakákoliv jiná postava ve hře. Aby všechno unesl, musí se vzdát trochy opancéřování, takže snese méně zásahů než ostatní třídy postav.